fotky s příběhy

Co jsou Fotky s příběhy?

Když cestuji, obzvlášť sama, hodně fotím a k tomu píšu, co zajímavého se mi děje a čeho si všímám. Takových úryvků a poznámek mám od první takové cesty před deseti lety spoustu a často se váží na konkrétní fotky. Tenhle fotograficko-textový formát mě už delší dobu hodně baví, a tak jsem se rozhodla ho ze svých zásob začít v ucelené formě pouštět ven. Na instagramu vznikl účet fotky_s_pribehy, kde se objevují jednotlivé fotky a k nim krátké texty. Postupně bych chtěla sestavit fotografický cestopis jednotlivými zeměmi, které jsem měla to štěstí navštívit a nějaké týdny v nich, povětšinou sólo, strávit. A třeba ho i jednou vydat…


Fotoobrazy

Postupně vydávám jednotlivé fotky, které obstojí i bez textu jako obrazy na zeď. Ty nechávám tisknout buď na plátno, nebo na tenkou hliníkovou sendvičovou desku. Stačí si vybrat fotku a formát, napsat mi a poputují i k vám nebo vašim blízkým na zeď. Pokud byste si přáli i jiný materiál k tisku než je plátno, napište a vymyslíme to.


Jak objednat a za kolik

Pro objednání stačí napsat e-mail na fotkyspribehy@gmail.com. Ve zprávě uveďte o kterou z fotek stojíte, v jakém formátu a na jaký materiál. Dále uveďte, jestli se pro tisky stavíte osobně na Praze 2 (I. P. Pavlova), nebo je budete chtít zaslat skrz Zásilkovnu (v takovém případě uveďte adresu svou, nebo Vámi zvolené pobočky). Následně se ozvu, potvrdím objednávku a doladíme případné detaily.

Ceník fotoobrazů:

30 x 45 cm . . . . . . . . . . 1000,- plátno / 450,- hliníkový sendvič

40 x 60 cm . . . . . . . . . . 1250,- plátno / 800,- hliníkový sendvič

60 x 90 cm . . . . . . . . . . 1800,- plátno / 1350,- hliníkový sendvič

U souborů několika fotek je cena uvedena individuálně.


Doprava

Hotové fotoobrazy si můžete bez nutnosti poštovného vyzvednout osobně na Praze 2, nebo mi dáte adresu Vaši nebo Vámi vybraného výdejního místa Zásilkovny a obrazy vám přijdou poštou.

FOTOOBRAZY

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.